Koniec Terrarii nastąpi w jej 9. urodziny

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 14 Kwiecień 2020
  • Komentuj 0

Terraria to moim zdaniem jedna z lepszych, sandboksowych, pixel-artowych produkcji ostatnich lat. Jeśli kochacie Minecrafta to ten tytuł również powinien przypaść Wam do gustu. Co prawda jest o wiele bardziej brutalny, a do tego fabuła nie jest tak sielankowa, tak wciąż jest to kawał solidnej gry. Gry, która zmierza ku swojemu końcowi!

Terraria: Journey's End nastąpi już niedługo!

Każda podróż musi kiedyś dobiec ku końcowi. Nie inaczej jest z Terrarią, która wreszcie otrzyma ostateczną aktualizację. Terraria: Journey's End przesuwane było już kilkukrotnie, ale teraz deweloper zapewnia, że wszystko dopięte zostało na ostatni guzik i czwarta, ostatnia paczka nowości pojawi się 16 maja.

Tak, 16 maja studio ReLogic wyda Terraria: Journey's End, co zbiegnie się idealnie z dziewiątą rocznicą gry. Jest to zatem doskonała data do wydania zakończenia dla tej wspaniałej produkcji. W ramach aktualizacji, która będzie darmowa (warto to zaznaczyć, bowiem w tych czasach nie jest to takie oczywiste!) otrzymamy około 800 nowych przedmiotów. Mało?

No to do tego doliczcie nowych przeciwników, nowe wyzwania, nowe biomy, nowe efekty pogodowe, nowy system generowania świata, czy możliwość grania w golfa! Do tego zwieńczenie samej historii oraz podsumowanie całej Terrarii. Zresztą, co ja Wam będę gadał – sami zagrajcie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze