One Punch Man otrzyma film aktorski

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 22 Kwiecień 2020
  • Komentuj 1

Serii One Punch Man raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. To dowód na to, że dzieło z Japonii wciąż może przejść do naszej popkultury i podbić cały świat. Specyficznie ubrany Saitama, wraz ze swoim brakiem włosów oraz przepotężną pięścią zawojuje nie tylko mangi, anime czy gry – zapowiedziano bowiem film aktorski!

One Punch Man na dużym ekranie!

Scenarzystami filmowego One Punch Mana będą Scott Rosenberg oraz Jeff Pinkner, którzy znani powinni być Wam z filmu Venom. Duet ten ponownie na zlecenie Sony, tym razem dostarczy scenariusz do historii Saitamy.

Sony ma w swoim pakiecie już kilku superbohaterów i wygląda na to, że pragnie wzbogacić portfolio o nieco inną postać, chociaż nie mniej superbohaterską. Za One Punch Mana odpowiada japoński artysta ONE, który podbił świat swoim komiksem internetowym. Niemniej nie ze względu na zdolności artystyczne (specyficzny styl rysowania), ale kreację świata. Świat usłyszał o nim jednak szerzej, gdy wespół z ilustratorem, Yusuke Muratą, wydali mangę. Potem powstało anime, a dalej to już wiecie, jak to leci.

W czym tkwi urok Saitamy? W jego bezkompromisowości. Bohater ten jest w stanie jednym uderzeniem pokonać każdą przeciwność losu. Wydawać by się zatem mogło, że oparcie fabuły o kogoś tak „przekoksanego” będzie zwyczajnie nudne, ale dzięki odpowiedniej kreacji świata, panteonowi innych bohaterów oraz przeciwników, a do tego niezwykłych wydarzeń, patent udało się sprzedać. Jak sami widzicie, całkiem nieźle, skoro scenarzyści Venoma mają odpowiadać za film aktorski One Punch Man!

Niestety, szczegółów brak, więc pozostaje czekać!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze