Buki News - czerwiec #4

  • Autor: Buki
  • Opublikowano: 26 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

Rozpoczęły się wakacje, ale nie oznacza to odpoczynku od nowości jakie ciągle serwują nam mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni. Zapraszam na film!

Ostatnio opublikowano nowy plakat anime Devilman, adaptacji mangi o tym samym tytule. Produkcje anime zlecił sam Netflix.

Międzynarodowy festiwal filmowy Annecy, największy i najstarszy festiwal filmów animowanych ogłosił, że anime Yoake Tsugeru Lu no Uta zdobył najwyższą nagrodę "Cristal for a Feature Film" za najlepszy film fabularny. Ostania sytuacja kiedy anime wygrało tą nagrodę miała miejsce 22 lata temu i otrzymał ją film ''Pom Poko''.

Dragon Ball: Xenoverse 2 wyjdzie na Switcha 7. września, a Visual Novel Root Letter wyjdzie na PC w tym roku. Otrzymaliśmy też pierwszy trailer remastera gry .Hack//G.U. Last Recode, która wyjdzie na zachodzie pod koniec 2017 roku. Więcej newsów w materiale poniżej: 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze