Okowy Dominacji pojawią się 30 czerwca!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 20 Czerwiec 2021
  • Komentuj 0

Bohaterowie Azeroth muszą zjednoczyć cztery pakty rządzące Krainą Cieni i stawić czoła siłom Nadzorcy, gdy 30 czerwca w ręce graczy trafi kolejny rozdział epickiej historii Shadowlands: Okowy Dominacji (Chains of Domination)! To świetna wiadomość, bowiem World of Warcraft nie miał żadnych nowości od ponad 200 dni, więc to najwyższy czas, aby gracze dostali coś nowego do roboty.

Okowy Dominacji czekają w Shadowlands

Aktualizacja Okowy Dominacji wprowadza masę nowej zawartości dla Shadowlands, w tym nowy obszar: Korthia. Odkrywaj nowe zadania i poznawaj sekrety skrywające się w tej tajemniczej nowej krainie, którą Nadzorca wciągnął do Czeluści (The Maw).

Pojawi się również nowy rajd: Sanktuarium Dominacji.  Zapuść się w zdradzieckie, niezbadane zakamarki Torghastu w nowym rajdzie z 10 bossami – Sanktuarium Dominacji (Sanctum of Domination) – i stań do decydującego starcia z samą Królową Banshee – Sylwaną Bieżywiatr (kocham to tłumaczenie).

Do tego dostaniemy też nowe megapodziemia Tazavesh, Zasnuty Bazar . Przebieraj wśród egzotycznych towarów oraz dziwnych stworzeń wystawionych na sprzedaż na Zasnutym Bazarze (Veiled Market) zamieszkiwanym przez tajemniczą rasę pośredników (Brokers). Punktem kulminacyjnym podziemi jest śmiały napad, w którym gra toczy się o wysoką stawkę: kradzież potężnych artefaktów z Azeroth!

Cóż poza tym? Nowe legendarne moce, lepszy Torghast, zmienione Conduity, dalszy Renown, zmiany w talentach PvP, a także latanie w Shadowlands. Mythic+ w 2 sezonie również ulegnie zmianie, a poza tym będzie można zdobyć nowe pety, wierzchowce, transmogi, czy osiągnięcia. Jest zatem tego całkiem sporo.

Teraz trzeba tylko poczekać do 30 czerwca. Ktoś zamierza wrócić?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze