W Naxxramas będziemy umierali w grudniu

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 03 Listopad 2020
  • Komentuj 0

World of Warcraft podobno ma się całkiem nieźle. Niby Shadowlands budzi sporo kontrowersji i dodatek potrzebuje jeszcze czasu, aby go doszlifować, ale Blizzard zdecydował się mu go nie dać – pod koniec listopada otrzymamy nowe rozszerzenie. Czy to oznacza, że wszyscy rzucą się grać w króla MMORPG właśnie wtedy? I tak i nie – niektóre osoby już zadeklarowały, że przeczekają pierwsze tygodnie Shadowlands i spędzą je w World of Warcraft Classic. Tam bowiem również nie zabraknie atrakcji!

Szósta faza zbliża się do World of Warcraft Classic

W tym roku Blizzard szaleje z terminami. Koniec listopada to start Shadowlands, a początek grudnia to start szóstej fazy World of Warcraft Classic. Nie ma mowy, aby gracze dali rade ogrywać dwie gry równocześnie (właściwie to jedną, ale wiecie co miałem na myśli), więc trzeba będzie się na coś zdecydować.

W przypadku Shadowlands to sytuacja o tyle wrednie, że w tym okresie startuje również raidowanie (9 grudnia). W World of Warcraft Classic również wtedy uruchomione zostanie spore wyzwanie – 1 grudnia rozpocznie się szósta faza, która wprowadzi ostatnie nowości do tejże wersji gry. Tak, oznacza to przybycie Plagi, która rozpocznie swoją inwazję oraz otwarcie wrót do Naxxramas. Wydarzenie to nastąpi 3 grudnia!

Naxxramas znane jest, jako jedna z bardziej wymagających atrakcji World of Warcraft. W oryginalnej wersji niewielu osobom udało się przejść całość. Liczba ta znacznie wzrosła za czasów Wrath of the Lich King, kiedy to otrzymaliśmy nieco odnowioną wersję Naxxramas, ale to już nie to samo. Ciekawe, czy społeczność World of Warcraft Classic będzie męczyła się z oryginalnym Naxxramas, czy jednak przelecą przez ten rajd tak, jak przez poprzednie.

Aby otrzymać dostęp do Naxxramas trzeba będzie spełnić kilka wymagań, czyli odpowiednio przygotować się na Kel'Thuzada. NPC Archmage Angela Dosantos znajdziecie w Light’s Hope Chapel – tam więc rozpocznie się Wasza przygoda z tym wyzwaniem. Powodzenia, zarówno graczom Przymierza, jak i Hordy! Lok’tar Ogar!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze