Nowy zwiastun Asasyna

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 19 Październik 2016
  • Komentuj 0

Michael Fassbender zdecydowanie pasuje do tej roli

Michael Fassbender zdecydowanie pasuje do tej roli

Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji! - tak w skrócie większość fanów skomentowała nowy zwiastun filmu Assassin's Creed. Wszyscy z niecierpliwością czekają na premierę film, która w Polsce zaplanowana jest na pierwszy tydzień stycznia. Nowy trailer rzuca jednak trochę światła na to, jak przebiegną wydarzenia walki Asasynów i Templariuszy.
Pierwsze co zwraca na siebie uwagę, to muzyka. Wiele osób narzeka, jednak mało kto zdaje się pamiętać, że trailery kolejnych odsłon z gry również były utrzymywane w nowoczesnym klimacie, co nie wpływało na oprawę audio samej gry. Zdaje się, że i w tym wypadku nie ma powodów do obawy. Tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że film skupi się w dużej mierze na losach Calluma Lyncha, a losy jego zabójczego przodka będą raczej smakowitym urozmaiceniem fabuły.

Desmond miał chyba trochę lepiej

Desmond z początku miał chyba trochę lepiej

Jest to ciekawy krok, wychodzący na przeciw tym, którym mało było Desmonda Milesa w grach. Wiele osób chciało poszerzenia jego wątku i bliższego zapoznania z Templariuszami jako ''firmą Abstergo'', niż jako zapomnianym już zakonem. Zdaje się, że reżyser Justin Kurzel odrobił lekcje i da fanom to, czego chcieli. Jak wypadnie film? Na pewno ocenimy to po premierze, ale zwiastun rozbudził nadzieje i oczekiwania wobec filmowej adaptacji. [Źródła: gry-online.pl, youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze