Far Cry 5, The Crew 2 i ''nowa era'' Assassin's Creed

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 17 Maj 2017
  • Komentuj 2

Ubi ma spore ambicje!

Ubi ma spore ambicje!

Fani gier Ubisoftu mogą zacierać rączki - obecny rok finansowy, który zakończy się w marcu 2018, będzie obfitował w premiery jedynych z najważniejszych marek studia.  Wszystko wydarzyło się wczoraj podczas publikacji wyników finansowych studia za poprzedni rok fiskalny. Ubisoftowi udało się wygenerować przychód ocierający się o 1,5 miliarda Euro, z czego 237 milionów stanowił czysty zysk. Jeśli jednak francuzom uda się dotrzymać wszystkich wydawniczych obietnic, to przyszły rok może być tylko lepszy.
Zaskoczenia nie ma, ale fani serii na pewno się ucieszą z powrotu znanej i lubianej serii. Niestety, dalej nie wiemy, gdzie gra zostanie umiejscowiona, ani w jakim czasie przyjdzie nam zagrać. Jedyne co mamy do tej pory, to logo jakie widzicie powyżej
Identycznie jest w przypadku drugiej części The Crew. Gierka wydawałoby się miała spory potencjał, ale ostatecznie nie podbiła na dłużej serc graczy. Może uda się to The Crew 2?
Ahh... no tak, kolejna część serii o Bractwie Asasynów. Ubi dało skrytobójcom przez jakiś czas odpocząć, ale koniec urlopu. ''Nowa era'' serii zacznie się nie później niż w marcu 2018, ale spokojnie możemy zakładać jesienną premierę. W swoim raporcie wspomniało też o wiecznie przekładanym South Park: The Fractured But Whole, które nie ma już za bardzo wyjścia - musi ukazać się w tym roku fiskalnym. Sukces takich marek jak Ghost Recon i Rainbow Six sprawił, że firma może z większą pewnością patrzyć w przyszłość ''z zaplanowanymi premierami koncentrującymi się głównie wokół ustanowionych już marek''. Wildlands 2? Rainbow Six: Siege 2? Niewykluczone. Ale to nie koniec rewelacji, bo Ubisoft ujawnia istnienie jeszcze jednego, tajemniczego na razie, tytułu będącego pierwszym przedstawicielem zupełnie nowego IP. Gry jednak nie mamy na razie się co spodziewać, bo jej premiera zaplanowana jest na rok fiskalny 2018/2019. Jedyne co Yves Guillemot z Ubi był gotów o niej powiedzieć to to, że będzie koncentrowała się wokół zabawy w internecie. Ubi zaprasza jeszcze na swoją konferencję podczas tegorocznego E3, która odbędzie się 12 czerwca o 22:00 naszego czasu. Będzie się działo!
[źródło: Ubi Twitter - 1, Ubi Twitter - 2, Ubi Twitter - 3, worthplaying.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze