Przygotujcie się na rajdy

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Kwiecień 2016
  • Komentuj 2

Rajdy, wymiana ekwipunku i nowa lokacja - to dostaniemy już 12 kwietnia

Rajdy, wymiana ekwipunku i nowa lokacja - to dostaniemy już 12 kwietnia

Pierwszy z dwóch darmowych dodatków do The Division zadebiutuje 12 kwietnia. Za sprawią Incursion Ubi wprowadzi do swojej gry klasyczne rajdy znane z innych gier MMO. Hit Ubisoftu, któremu udało się pobić kilka wewnętrznych rekordów firmy, za niecałe dwa tygodnie rozszerzy się o dodatek o nazwie Incursion. Przeznaczony on będzie głównie dla tych agentów, którzy osiągnęli maksymalny poziom w grze. Ubi przygotuje specjalną lokację o nazwie Falcon Lost, która zabierze nas do podziemnej stacji uzdatniania wody będącej jednocześnie bazą dla Last Man Battalion. W stacji na drużynę będą czekali potężni przeciwnicy, a udział w rajdzie wiąże się z większym ryzykiem bo deweloperzy nie przewidzieli opcji respawnu - śmierć na początku misji oznacza koniec rajdu dla danego agenta. Ale! Martwy agent będzie mógł śledzić dalej rozgrywkę oferując pozostałym przy życiu graczom wsparcie taktyczne mówiąc im z której strony zachodzą ich przeciwny i jakiego typu uzbrojeniem dysponują.

Incursions to pierwszy darmowy DLCek do The D

Incursions to pierwszy darmowy DLCek do The Division

Tam gdzie duże ryzyko tam większe nagrody. Producent zapowiada, że podczas rozgrywki znajdziemy cztery zupełnie nowe zestawy przedmiotów, każdy zorientowany na inny styl grania. Mowa o Sentry’s Call, Striker’s Battle Gear, Path of the Nomad oraz Technician’s Authority. Dla przykładu: Sentry’s Call przeznaczony jest dla graczy preferujących dalekie precyzyjne strzały, Striker’s Battle Gear wykorzystywać będą Ci, którzy wolą otwarty atak, a Technician’s Authority wybiorą gracze, którzy najlepiej czują się w roli żołnierza wsparcia. Kiedy uda nam się zebrać wszystkie cztery elementy każdego zestawu to odblokujemy nowy talent. W połączeniu z możliwością rozwoju uzbrojenia poza 30 poziom ma dać agentom niespotykane wcześniej możliwości w podejściu do każdej misji. Falcon Lost przewiduje dwa poziomy trudności: ciężki Hard mode i jeszcze cięższy Challenge mode, które mają stanowić wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych agentów The Division. Zwłaszcza, że przeciwnicy też zostaną nieco wzmocnieni. Ubi na swoim blogu napisało, że podczas rajdów trzeba będzie uważać na latające drony wystrzeliwane przez ''źlaków''. Kilka zmian doczeka się także Strefa Mroku, do której zaczną docierać zrzuty zaopatrzenia z cennym ekwipunkiem do zebrania. A kiedy przy sprzęcie jesteśmy: w końcu ma pojawić się możliwość wymiany uzbrojenia między graczami - wystarczy upuścić dany przedmiot na ziemię, a kolega z drużyny będzie mógł go podnieść. Kolejny darmowy dodatek o nazwie Conflict rozegra się na terenie Columbus Circle i prawdopodobnie pojawi się w maju. Ubi planuje wprowadzić do The Divison jeszcze trzy płatne już dodatki.

Ubi pięciokrotnie rozszerzy zawartość swojej gry

Ubi pięciokrotnie rozszerzy zawartość swojej gry

[źródło: blog.ubi.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze