Asasyni w roku 1389?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Styczeń 2017
  • Komentuj 8

Informacje pewniakiem na pewno nie są

Informacje pewniakiem na pewno nie są

Assassin’s Creed zrobił sobie małą przerwę, ale nie znaczy to, że odpoczniemy także od plotek. Te najnowsze sugerują, że w tegoroczny AC przeniesie nas do Europy roku pańskiego 1389.  Ale to nie koniec informacji do jakich dotarł anonimowy użytkownik 4chana. Jego zdaniem, a należy je traktować ze sporą dawką sceptycyzmu, Ubisoft grę pokaże 15 czerwca tego roku, czyli ostatniego dnia targów Electronic Entertainment Expo, znanych lepiej jako E3.

Asasyni przeniosą się na Bałkany?

Asasyni przeniosą się na Bałkany?

4chanowiec ''ujawnia'' informację dotyczącą głównego bohatera Assassin’s Creed 1398. Według jego informacji zagramy bezimiennym na razie wojownikiem służącym na dworze księcia Serbii Łazarza Hrebeljanovicia, zwanego także Carem Serbii, który zginął w bitwie właśnie w 1398 roku. Kolejną rewelacją jest to, że nasz bohater ma być w jakiś sposób spokrewniony z kolejnym Serbem imieniem Gavrilo Princip. O ile możecie nie kojarzyć samego Principa, to skutki jego działań już na pewno -  28 czerwca 1914 młody Princip zastrzelił w Sarajewie arcyksięcia Ferdynanda co dało pretekst do wybuchu I Wojny Światowej. Na ile można wierzyć doniesieniom z 4chana? Z wiarygodnością na tym forum bywa bardzo różnie, niemniej jednak co byście powiedzieli na Assassin’s Creed 1398? Czy jednak zdecydowanie wolicie przenieść się do starożytnego Egiptu?

Bałkański AC? Będzie ciekawie!

Bałkański AC? Będzie ciekawie!

[źródło: 4chan.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze