11 godzin w Nowym Yorku

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Marzec 2016
  • Komentuj 4

Jeszcze kilka godzin i zaczynamy!

Jeszcze kilka godzin i zaczynamy!

Minutę po północy podłączymy się do serwerów, ściągniemy ''day one patch'' i przeniesiemy się do upadłego Nowego Yorku. The Division ma oferować graczom 26 misji czyli nieco ponad 10 godzin zabawy. To wystarczy? Najnowszą grę Ubisoftu na czynniki pierwsze postanowił rozłożyć itsgamerdoc, który na Reddicie podzielił się ze wszystkimi wynikami swoich obserwacji. Dzięki opcji pre-loadu Itsgamerdoc ma już na swoim komputerze wszystkie niezbędne pliki. Po 21 godzinach grzebania w folderach udało mu się ustalić nieco faktów. Dzięki niemu wiemy, że agenci będą mogli wybierać spośród 139 różnych pukawek. Od zwyczajnych pistoletów jak Berreta M9 czy Colt 1911, poprzez klasycznego kałacha, aż po karabiny wyborowe typu M87 czy Remington 700. Najważniejszą jednak informacją wydaje się ta, w której dowiadujemy się o ilości misji, a tych Ubisoft przygotował 26. Liczba może nie powala, ale w jakiej innej strzelaninie oferowano nam tyle zadań? Jeśli założyć, że skończenie questa to kwestia mniej więcej 30 minut to cała gra zajmie nam około 10-11 godzin. Mowa tutaj jedynie o podstawce, bo wiemy przecież że do gry trafią także różne rozszerzenia. Itsgamerdoc dotarł do dwóch pliczków z DLCekami. Ich nazwy zdradzą Wam, że w pierwszym twórcy planują zrobić coś z dronami (Drones DLC) oraz namieszać nieco w uzbrojeniu (Guns DLC).

Brooklyn. Miał być potem zniknął, a teraz znowu wypływa

Brooklyn. Miał być potem zniknął, a teraz znowu wypływa

Kiedy już przy dodatkach jesteśmy... w grze pojawi się jednak Brooklyn. Tak, ta sama dzielnica, którą mieliśmy okazję zobaczyć na pierwszych trailerach z The Division jeszcze parę lat temu. Ostatecznie gra rozegra się na Manhattanie, ale w plikach gry Itsgamerdoc znalazł informacje o zadaniu, które trzeba będzie wykonać Brooklynie. Plotki mówią, że to własnie w tej dzielnicy rozpoczniemy przygodę z The Division by po pewnym czasie przenieść się do centrum Nowego Yorku. Efektem pracy ''wykopaliskowych'' było odkrycie misji o sporo mówiącej nazwie ''Kill the Tank'', ale zagramy w nią dopiero w którymś z DLCków. Jeśli idzie o pojazdy w ogóle to w plikach gry znalazło się miejsce dla uzbrojonego w działko maszynowe helikoptera. Itsgamerdoc dotarł do jeszcze jednej ważniej informacji - odkrył istnienie czwartej grupy przeciwników o nazwie Bratva, którzy mieliby być Rosjanami. Spekuluje się, że może to mieć związek z linią fabularną, a członkowie Bratvy stanowiliby ważny element zakończenia gry. Do Dywizji będziecie mogli dołączyć już za kilkanaście godzin bo gra dostępna będzie 8 marca już minutę po północy. Do zobaczenia w Nowym Jorku!

26 misji. Niby niewiele jak na MMO, ale nie wyciągajmy pochopnych wniosków

26 misji i 11 godzin gry. Niby niewiele jak na MMO, ale nie wyciągajmy pochopnych wniosków

[źródło: reddit.comreddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze