Nowy tryb BR w Fortnite

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Marzec 2018
  • Komentuj 3

Ledwo co Epic Games wypuściło aktualizacje dotyczącą trzeciego sezonu, a już pojawia się kolejna. Piękny prezent na Dzień Kobiet.

Ciężko było przebić się przez ogromną popularność PUBGa, jednak Fortnite zaliczył tutaj absolutny sukces. Player Unknown ma w tym momencie spory orzech do zgryzienia, gdyż twórcy kolorowego Battle Royale'a cały czas nie tylko dodają nową zawartość, ale i skutecznie ulepszają techniczne niedociągnięcia. Gra stała się najpopularniejszym tytułem na Twitchu i ciągle notuje wzrost popularności. Jak to mówią, ''trzeba kuć żelazo póki gorące''!

Epic Games wprowadza właśnie do gry nowy rodzaj rozgrywki, gdzie pięć 20-osobowych drużyn będzie walczyć ze sobą w trochę zmienionym schemacie. Początkowe burze będa pojawiać się częściej, natomiast te późniejsze dużo wolniej, co pozwoli teamom na skuteczną budowę umocnień i bardziej strategiczne ich rozmieszczenie.

Oprócz nowego trybu na wersjach PC pojawi się nowy system przeciwko oszustom, bo jak wiemy, Epic Games nie ma problemu z pozwaniem nastolatka, a cheaterzy są im solą w oku, więc starają się skutecznie z nimi walczyć.

Z ciekawych dodatków mamy też nową postać w trybie Battle Royale - Motocyklista, oraz w trybie Ratowania Świata fajny element otoczenia, przyspieszacz deskolotek, który pozwoli nam stworzyć super szybkie trasy dla naszych desek.

Pełną listę poprawek znajdziecie na stronie epicgames.com.

[Źródła: komputerswiat.plepicgames.com, techradar.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze