Kolejne zaginięcia w South of Nowhere [VIDEO]

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 23 Lipiec 2018
  • Komentuj 14

Kolejne zaginięcia w South of Nowhere - Mamy nagrania [VIDEO]!

Znalezione nagranie z 1996 roku ujrzało światło dzienne. Zdesperowany ojciec Dylan Shuss przetrzepał cały las, by odnaleźć swoją córkę Tammy. Poszukiwania nie przyniosły jednak efektu, a materiał dowodowy znaleziony 3 miesiące później wskazuje na to, że również uzyskał status zaginionego. Nasz informator zdradza, że kolejny zdesperowany tata wyrusza do lasu za swoim synem Jay'em.

Tak jak za poprzednimi rodzinami, wysłane zostały ekipy ratunkowe oraz dziennikarze, nie wrócił jednak nikt. Również turyści odwiedzający to miejsce w poszukiwaniu adrenaliny. Zalecamy ogromną ostrożność i nie zbliżanie się do terenów ''South of Nowhere''. 

Od początku roku las pochłonał 648 ofiar, z czego znaleziono jedynie 22 ciała dzieci. Tereny tego lasu są ogromnym wyzwaniem, policja zakłada zorganizowaną grupe przestępczą z motywem religijnym, a naukowcy ruchome bagna pokrywające prawie 100% terenów leśnych. Jednak badania gruntu na odległość nie przynoszą wymiernych rezultatów. 

Nie ma oficjalnego zakazu wchodzenia na teren leśny, jednak apelujemy o zachowanie odpowiedniego dystansu. Jeśli ktoś spotka Roberta Aldersona, niech natychmiast skontakuje go z komendą policji w Pensylwanii. Prosimy o udostępnianie nagrania.

P.S Ostatnia ekipa ratunkowa wyruszy jeszcze w tym roku przy współpracy z firmą Sony i wysokiej jakości sprzętem ratunkowym PlayStation 4.

Redakcja

[Źródło:redgstudios.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze