Co pokazano na Madnight 2024?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 28 Grudzień 2023
  • Komentuj 0

MADNIGHT 2024: Horror Showcase to coroczne wydarzenie organizowane przez Madmind Studio, znane z Agony i Succubus. Tegoroczna prezentacja przyniosła kilka nowych zapowiedzi oraz niepublikowane dotąd materiały z ujawnionych wcześniej tytułów. Retransmisja wydarzenia jest już dostępna na oficjalnym kanale YouTube.

Co pokazano na Madnight 2024?

Jinn to zupełnie nowe IP połączone z uniwersum „The World of Agony”. Jinn skorzysta z opracowanych przez studio narzędzi do badania poziomu strachu, dzięki czemu demon, z którym się zmierzycie przyjmie formę waszych najgorszych lęków!

Sirens to niezależny projekt, którego wydawcą jest Madmind Studio. Gra pozwoli na wcielenie się w Syrenę, która w ciągu milionów lat ewolucji toczyła walki z najbardziej przerażającymi stworzeniami morskimi!

Tormentor pokazuje się od dobrej strony. Ponad 16 minut gameplayu z trybu fabularnego prezentującego początek rozgrywki. Nie zapomnijcie założyć słuchawek – wtedy głosy płaczących od tortur postaci brzmią najlepiej!

Pierwszy materiał z nowej gry serii „Lust”, stanowiącej oficjalny sequel Lust from Beyond. Tak, Madmind Studio nabyło prawa do stworzenia kontynuacji gry i już nie może się doczekać by pokazać wam więcej!

Agony: Lords of Hell to ich podejście do gatunku RTS w świecie „The World of Agony”. Gra była wcześniej sfinansowana na Kickstarterze i właśnie otrzymała nowy zwiastun.

Nowy zwiastun horroru FPP z zagadkami logicznymi i elementami skradanki - Sanctus. Prezentowana historia utrzymana będzie w konwencji dramatu i horroru z elementami erotycznymi.

Succubus Runner to coś specjalnego dla wszystkich fanów Succubus, którzy lubią szybkie sesje z telefonami w dłoniach.

Jak sami widzicie, Madmind Studio szykuje wiele straszności!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze