Psychologiczny horror w świecie snów i koszmarów

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 02 Czerwiec 2023
  • Komentuj 0

Shiro Unlimited i Atelier QDB z radością ogłaszają, że niepokojący horror Decarnation jest już dostępny na PC za pośrednictwem Steam, Steam Deck i Nintendo Switch. Przygotuj się na zanurzenie się w psychologicznym koszmarze, poruszając się po pokręconym świecie snów i koszmarów. Zainspirowana kultowymi grami przygodowymi i horrorami 2D oraz kultowymi filmami Satoshiego Kona i Davida Lyncha, Decarnation to mrożące krew w żyłach doświadczenie fabularne, które sprawi, że gracze będą drżeć ze strachu.

Psychologiczny horror w świecie snów i koszmarów

Wyrusz w niezapomnianą przygodę u boku Glorii, walczącej tancerki kabaretowej, której życie rozpada się na jej oczach. Podążaj za jej wstrząsającą podróżą, walcząc z wewnętrznymi demonami i odkrywając tajemnice jej straumatyzowanego umysłu. Rozwiązuj tajemnicze zagadki i staw czoła przerażającym potworom zamieszkującym najciemniejsze zakamarki duszy.

Zawierająca oszałamiającą grafikę pikselową, która potęguje psychologiczny horror, Decarnation płynnie łączy ponad piętnaście różnych systemów rozgrywki, z których każdy został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlać stale zmieniający się stan umysłu i okoliczności Glorii. Przemierzaj niesamowite ulice Paryża lat 90-tych, odkrywając sekrety ukryte w niespokojnej psychice Glorii. Doświadcz głębokiej i wiarygodnej, ponurej historii, wspieranej przez słodko-gorzką popową ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Fleur et Bleue.

Decarnation ma dodatkową gratkę dla entuzjastów horrorów w postaci legendarnego japońskiego kompozytora Akiry Yamaoki, znanego z pracy nad serią Silent Hill, który użyczył swojego muzycznego geniuszu grze. Oryginalne 10 utworów Yamaoki wzmacnia przerażającą atmosferę i wznosi horror na nowe wyżyny.

Zanurz się w ciemności już dziś na Steam, Steam Deck i Nintendo Switch za 14,99 € / 13,49 £ i przygotuj się na zahipnotyzowanie przez mrożącą krew w żyłach współpracę Akiry Yamaoki i utalentowanego zespołu Atelier QDB.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze