Paranoid: Succubus Neighbor z datą premiery

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Październik 2023
  • Komentuj 0

Cierpiący na schizofrenię paranoidalną bohater będzie musiał podjąć trudną decyzję – czy pozostać w domu bez leków i odkryć mroczny sekret swojej sąsiadki, a może kupić lekarstwa i udać się na spotkanie z zaginioną siostrą, która po raz pierwszy od dziesięciu lat dała znak życia? Poznajcie Paranoid: Succubus Neighbor.

Paranoid: Succubus Neighbor z datą premiery

Paranoid pozwoli graczom zdecydować jak ma potoczyć się historia Patryka. W zależności od dokonanego wyboru, zamknie się w mieszkaniu z własnymi demonami, lub wyjdzie na miasto, poznając alternatywny przebieg wydarzeń. Grę będzie można ukończyć na dwa sposoby sprawdzając jak mocno prosta decyzja o pozostaniu lub wyjściu z mieszkania wpływa na losy bohatera. Obie ścieżki gry są równie istotne i bogate w zawartość.

Gra opowiada historię Patricka Calmana, 31-letniego mężczyzny, który stracił całą swoją rodzinę w tajemniczych okolicznościach – jego rodzice zginęli w brutalny sposób, a jego siostra nagle zaginęła z nieznanych przyczyn. Trauma związana z utratą najbliższych zniszczyła psychikę Patricka i sprawiła, że jego własne mieszkanie stało się dla niego więzieniem.

Jedynym członkiem rodziny Patricka, który pozostał przy życiu jest jego zaginiona siostra, której nie widział od ponad 10 lat. Pewnego dnia odbiera on telefon, a głos w słuchawce wydaje się należeć do jego siostry. Ta zapowiada swój przyjazd. Całe wydarzenie sprawia, że nasz bohater musi przełamać swoje dotychczasowe życie w izolacji, narażając się na koszmarne doświadczenia z pogranicza szaleństwa. Premiera gry zaplanowana została na 15 grudnia.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze