Anthology of Fear czai się w mroku!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Marzec 2023
  • Komentuj 0

Anthology of Fear, stworzone przez 100 GAMES, zadebiutuowało na platformie Steam 17 marca 2023 roku. Poprzez nieustanną manipulację umysłem gracza i karmienie go jego największymi lękami, gra uwalnia skrajne emocje nawet u wytrawnych graczy.

Anthology of Fear czai się w mroku!

Anthology of Fear to psychologiczna gra grozy, współtworzona przez Oh Deer Studio i 100 GAMES. Gracz musi spróbować rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia swojego brata, jednocześnie walcząc o przetrwanie w koszmarnie niebezpiecznej rzeczywistości, bez oczywistego wyjścia. Akcja osadzona jest na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego wieku w klinice medycznej. Fabuła gry eksploruje temat kontrowersyjnych badań i metodyk neurologicznych finansowanych przez big tech

Ta mrożąca krew w żyłach produkcja sprawi, że podział na to, co prawdziwe a fikcyjne, zostanie zatarty. Świat gry wywołuje niepokój i w każdym momencie gracz będzie czuł czyjś oddech na plecach. Każdy z rozdziałów buduje coraz większe napięcie, a nasz bohater musi przebrnąć przez kolejne lokalizacje, nie będąc pewnym, czy jego otoczenie jest prawdziwe, czy to tylko płatający mu figle umysł. Anthology of Fear wystawi na próbę psychikę osób, które zdecydują się podjąć wyzwanie.

Premiera Anthology of Fear na platformie Steam odbyła się 17 marca 2023 roku. Gra jest dostępna w piętnastu wersjach językowych. Do pobrania jest również darmowa wersja demo.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze