Pielucha od Outlast 2

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Listopad 2016
  • Komentuj 2

Pielucha to bardzo ważny gadżet przy grze w Outlast

Pielucha to bardzo ważny gadżet przy grze w Outlast

Kto grał w Outlast studia Red Barrels ten wie, że miejscami potrafi być naprawdę strasznie. Wielu graczy po kilku chwilach spędzonych z grą zgłaszało potrzebę zmiany bielizny, ale z tym koniec. Do Oustlasta 2 będziecie mogli kupić specjalną pieluchę. Serio. Trzy lata temu światło dzienne ujrzała będącą pierwszoosobowym survival horrorem gra Outlast studia Red Barrels. Jako dziennikarz Miles Upshu udawaliśmy się na miejsce dawno zamkniętego zakładu dla chorych psychicznie, o którym krążyły dziwne plotki. Na miejscu okazuje się, że w szpitalu prowadzone są niedozwolone eksperymenty medyczne, a do tego działa tam jakiś morderczy kult. O tym jak na naszą wyobraźnię potrafił wpłynąć Outlast niech świadczą filmy Rocka, który miejscami był bliski zawału: https://www.youtube.com/playlist?list=PLGYGaTSHhorBsJd3Yi5tKMDqqOciLL1h3 W marcu przyszłego roku planowane jest wydanie drugiej części Outlast, ale tym razem twórcy postanowili dodać do niej gadżet. Wsłuchując się w głos graczy, którzy zalewali ich wiadomościami mówiącymi o potrzebie wymiany bielizny po paru minutach spędzonych przy Outlast, postanowili stworzyć oficjalny gadżet do gry - pieluchę o nazwie Underscares. ''Kiedy się boisz, ''dwójka'' może szybko stać się problemem numer jeden'' napisali twórcy na kickstarterowej stronie projektu. W przypadku Outlast sprawa wydawała się na tyle poważna, że Red Barrels tłumaczą nawet dlaczego przy ich grze tak łatwo o zabrudzone majtki:
_Bf2c Choć zrobiony nieco z przymrużeniem oka pomysł na stworzenie specjalnej outlastowej pieluchy może wydawać się tylko żartem, to Red Barrels zapewnia, że jest on w 100% prawdziwy. O jego realizacji zdecydują jednak gracze, którzy mogą ufundować pieluchy. Deweloperzy zapewniają, że to czy pieluchy uda się stworzyć czy nie, nie będzie miało wpływu na produkcję Outlast 2. Druga część Outlast ma pojawić się w sprzedaży w marcu przyszłego roku i porzuci motywy znane z pierwszej części, oferując graczom zupełnie nową historię i bohaterów. Z Underscares na pewno będziecie na nią gotowi. adf50ec036d52971976ed3b237924fec_original [źródło: kickstarter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze