Tony Todd i Layers of Fear 2!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 22 Styczeń 2019
  • Komentuj 0

Tony Todd to prawdziwa legenda kina grozy. Prawdziwy wymiatacz o głosie szatańskiego pomiotu. Nic dziwnego, że krakowskie Bloober Team zaangażowało aktora jako lektora swojej nowej gry! 

Nowiutki Layers of Fear 2 prezentuje się wybornie. Piękny, ciekawy i jednak ciutkę straszny. Wydaje się, że twórcy ulepszyli i podrasowali wszystkie elementy z jedynki, dodatkowo umiejętnie wplatając to, czego nauczyli się przy tworzeniu Observera. A trailer? Petarda!

Druga część z domu sympatycznego artysty malarza zabierze nas w podróż statkiem rejsowym po niespełnionych marzeniach pewnego aktora. Widocznie jego rola życia przypadnie do odegrania właśnie nam! 

I chociaż w nowym Residencie również trafialiśmy na statek w ostatnim rozdziale, to osadzenie pełnej gry na rejsowcu może być bardzo dobre dla mechaniki. Sztormy, fale zalewające pokład i bujanie statkiem to tylko mała część tego, co może na nas czekać w LoF2. Cytując klasyka " W tym szaleństwie jest metoda!".

[Źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze