Nowy patch i cena Starcrafta

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 19 Kwiecień 2017
  • Komentuj 2

Pobierz darmową kopię StarCrafta

Dwa kliknięcia dzielą Was od pobrania StarCrafta

Dwa kliknięcia dzielą Was od pobrania StarCrafta

Pierwszy StarCraft to klasyk nad klasykami, grę Blizzarda spokojnie można opisać jako jedną z najważniejszych gier w historii. Teraz zagracie w niego całkowicie za darmo.  Obietnicom stało się za dość - już teraz oryginalny StarCraft czeka zupełnie za damo na stronach Blizzarda. Wystarczy, że wejdziecie na tą stronę, klikniecie wersję na Waszą maszynę (PC lub Mac) i po chwili możecie cieszyć się legalną kopią, rozszerzonego już o Brood War, kosmicznego RTSa. Co ważne, i o czym napisał sam Blizzard, grę musicie odpalić jako administrator, ale nie powinno to być coś co Was powstrzyma. Przy okazji udostępnienia nam gry za darmo deweloper wprowadził nowego patcha, oznaczonego numerkiem 1.18.
Wprowadza on kilka zmian do niemłodej już przecież gry, tak, by bardziej przystawała do dzisiejszych standardów. Blizzard chwali się między innymi wprowadzeniem trybu obserwatora, dodaniem zabezpieczeń przeciwko oszustom czy usprawnieniem funkcji wyszukiwania gier w sieci. Jeśli jednak uznacie, że patch to dla Was za mało, to musicie poczekać na zapowiedzianego całkiem niedawno remastera, którego spodziewamy się tego lata.
_w

Pobierz darmową kopię StarCrafta

[źródło: starcraft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze