Nowy Nether oficjalnie w Minecraft!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 24 Czerwiec 2020
  • Komentuj 1

O aktualizacji Nether do Minecraft w zasadzie wszyscy wiedzieli i kto chciał, ten ją ograł. Niemniej dopiero teraz Mojang oficjalnie wypuszcza ją i udostępnia graczom, aby mogli korzystać z nowych atrakcji. A jest ich całkiem sporo, więc chyba najwyższa pora aby wrócić do tejże produkcji. Poważnie, Nether bowiem jest całkiem obiecujący!

Nowy Nether w Minecraft to doskonały powód do powrotu!

No dobra, ale cóż takiego wprowadza aktualizacja Nether do Minecraft? Ano, odnawia sam Nether! Podziemna kraina (lub piekło, jak kto woli) otrzymała nowe biomy do odkrycia, wśród którego znajdziemy grzybowy las, czy natkniemy się na nowe, chrumkające istoty. Uważajcie jedynie na swoje złoto, bowiem lubią one je zdecydowanie zbyt mocno. Na tyle, że jeśli nie posiadacie nic złotego na sobie, to zostaniecie zaatakowani.

Niektóre istoty pozwolą Wam siebie ujeżdżać, o ile spełnicie pewne warunki. Przyda się to do zwiedzania nowych lokacji w Nether (wspominałem już o biomach, są w sumie cztery nowe) oraz odkrywania sekretów i zdobywania kolejnych bloków. Mojang zapewnia, że w porównaniu do wersji snapshot, pełna aktualizacja Nether zawiera o wiele więcej atrakcji.

Nowy Nether dostępny jest w Minecraft na Windows 10, czy wersji Java. Bawcie się dobrze!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze