Nowość w Half-Life

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Lipiec 2017
  • Komentuj 6

Ile będziemy czekali na trzecią część Half-Life? Oby nie tak długo jak na aktualizację do pierwszego Half Life, która pojawiła się po 19 latach od premiery.

Nigdy nie jest za późno na naprawienie błędów

Half-Life ukazał się światu w 1998 roku, dziś moglibyście legalnie wypić z nim piwo czy pójść na wódkę. I choć fani już od ładnych paru lat myślami są przy mitycznej części trzeciej, to właśnie 19-letni dziś klasyk doczekał się aktualizacji. 

O sprawie Valve poinformowało na Steamie. Wiemy, że Ci którzy wciąż grają w HL nie będą już borykali się z problemem zawieszania się gry przy wprowadzaniu określonych komend, czy wyłączania się podczas szybkiej zmianie broni. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj

Teorii spiskowych oczywiście nie brakuje

Tymczasem fani w komentarzach ewidentnie lekko się z Valve nabijają. Użytkownik o ksywce Stan napisał ''10 - 7 = 3 HL3 Confirmed!!!''. Takie równanie ułożycie kiedy od dnia wejścia aktualizacji (10 lipca) odejmiecie numer miesiąca (7). Wynik może być tylko jeden - Valve właśnie potwierdziło istnienie Half-Life 3. Rzekomo.

Inni myślą, że aktualizacja jest ''znakiem'' zapowiadającym HL3, a jeszcze inni w ogóle się dziwią, że Valve robi gry. Znajdą się też tacy, którzy domagają się remake'u pierwszego Half-Life. 

To czy firma Newella rzeczywiście wróci kiedyś do przygód Gordona Freemana nadal pozostaje tajemnicą, choć co jakiś czas w sieci pojawiają się kolejne plotki z klasycznym już ''Half Life 3 confirmed''. Na ile są one prawdziwe? Podczas styczniowego AMA na Reddicie sam Gabe Newell powiedział ''nie rozmawiamy o numerze 3'', ale sprawy to na pewno ne zamyka. 

[źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze