Novigrad w Minecraftcie?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 25 Czerwiec 2018
  • Komentuj 4

Pośród morza bzdurnych filmów o niczym, które wybijają się dzięki Minecraftowi w tytule, czasami trafiają się timelapsy. Pamiętam pierwsze, które oglądałam na kanale Minecraft Timelapse. Ogrom pracy ekip pracujących przy tak wielkich projektach robi piorunujące wrażenie, a muzyczna otoczka nie raz wycisnęła mi łzy z oczu. Nie ukrywam więc, że z dużą przyjemnością wróciłam do Novigradu, tylko że kwadratowego.

Budowniczy z Elysium Fire postanowili odtworzyć Wolne Miasto Novigrad z Wiedźmina. I trzeba przyznać, że wyszło im to niesamowicie.

Najlepsze jest jednak to, że takie mapy są udostępniane fanom MC, dziękic zemu możecie na własnych nogach zwiedzić calutki, kwadratowy Novigrad.

Tutaj możecie pobrać mapę

Ja osobiście podziwiam takie dzieła, a twórcom zazdroszczę cierpliwości i wytrwałości. Na ich kanale znajdziecie dużo więcej wspaniałych projektów takich jak ogromne zamki czy elfie miasta z LoTR. Sprawdźcie koniecznie!

[źródła: kotaku.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze