Krew i Wino już w maju

Powoli możemy zacząć odliczać dni?

Powoli możemy zacząć odliczać dni?

Steamowi chyba można zaufać jeśli idzie o przecieki. Zmodyfikowany już wpis o dodatku Krew i Wino ujawnił, że gra w Europie pojawi się 31 maja. Serwis Newella dosyć szybko połapał się, że popełniono gafę i usuną wpis z datą premiery drugiego DLCeka do dzieła CD Projekt Red. Jednak internautom ta krótka chwila wystarczyła, żeby zrobić zrzut ekranu.

Amerykanie zagrają dzień wcześniej

Amerykanie zagrają dzień wcześniej

Tak, zdaję sobie sprawę, że na screenie jak byk stoi 30 maja, a we wstępie napisane jest o 31 maja. Różnica w datach wzięła się stąd, że widziany przez Was screen wykonany został przez użytkownika w Stanach Zjednoczonych, kiedy tą samą stronę przeglądał ktoś z Europy znalazł tam datę 31 maja. Drugi i ostatni płatny dodatek do przygód zabójcy potworów Geralta z Rivii zabierze nas do baśniowej krainy Toussaint, o której Redzi piszą tak: ''W krainie nietkniętej wojną, gdzie atmosfera beztroski i hulanek jest jedynie przykrywką dla krwawego sekretu, Geraltowi przyjdzie stawić czoła złu, które jest w stanie zwalczyć tylko wiedźmin.”

Z pozoru Toussaint to raj na ziemi, ale pewnie robota dla wiedźmina się jakaś znajdzie

Z pozoru Toussaint to raj na ziemi, ale pewnie robota dla wiedźmina się jakaś znajdzie

O samym Wiedźminie można pisać godzinami, ale niech Wam wystarczy to, że dzieło CDP jest najczęściej nagradzaną grą komputerową w historii, a w zeszłym roku zgarnęło chyba wszystkie najistotniejsze nagrody jakie przyznaje nasza branża. Przypomnę, że Redzi obiecywali premierę DLC jeszcze przed targami Electronic Entertainment Expo, które rozpoczną się 14 czerwca. CD Projekt Red na razie oficjalnie niczego nie potwierdziło, ale zakładam że to kwestia kilku dni. [źródło: neogaf.comsteamdb.info]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze