Baldur’s Gate 3: Aktualizacja nr 4 już dostępna!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Listopad 2023
  • Komentuj 0

Patch #4 do Baldur's Gate 3 został oficjalnie udostępniony i tym razem zawiera ponad 1000 poprawek, usprawnień i zmian. Ta aktualizacja wprowadza ustawienia dla osób niewidomych na kolory i pozwala na wizualną personalizację najemników podczas rekrutacji! Koniec z Ekstremalną Metamorfozą: Faerûn Edition.

Baldur’s Gate 3: Aktualizacja nr 4 już dostępna!

W tej aktualizacji Larian dodał ustawienie w zakładce dostępności, które pozwoli ci wybrać między protanopią, deuteranopią lub tritanopią, które będą miały zastosowanie do konturów i okręgów postaci, znaczników mapy postaci, portretów ramek w kolejności tur i portretów drużynowych.

Larian kontynuuje prace nad kolejnymi poprawkami, funkcjami i aktualizacjami. Można więc spodziewać się, że następne łatki trafią do gry w niedługim czasie. Baldur's Gate 3 została wydana na PC i PlayStation 5, a na Xbox pojawi się jeszcze w 2023 roku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze