Ninja już na szczycie!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Maj 2018
  • Komentuj 3

Ponad 66 milionów interkacji dało w marcu Tylerowi ''Ninja'' Blevinsowi trzecie miejsce pod względem ilości interakcji w social mediach. W kwietniu jego wynik sięgnął 150 milionów interakcji, dzięki czemu Ninja wyprzedza już Cristiano Ronaldo i jest obecnie najpopularniejszym sportowcem w mediach społecznościowych.

Kolejny raz zwracamy się ku firmie Hookit, która tweetem Bryce'a Bluma pokazuje, jak się dziś sprawy mają, jeśli idzie o social media różnych sportowców. O ile Ninja w marcu znalazł się na najniższym stopniu podium (do prowadzącego Cristiano Ronaldo zabrakło mu 70 milionów interakcji), to już w kwietniu udało mu się wskoczyć na pierwsze miejsce:

I choć Ronaldo też zaliczył wzorst interakcji (ze 136 mln na 139 mln), to o skoku jaki wykonał Blevins może jedynie pomarzyć, bo w ciągu miesiąca Ninja poprawił swój wynik o ponad 90 milionów interakcji na wszystkich platformach social mediowych.

Fani Ninji ponownie udowadniają, że należą do najbardziej aktywnych. Wynik 150 milionów interakcji udało się osiągnąć dzięki zaledwie czterem milionom obserwujących (w marcu było to 3,2 miliona). Dla porównania - Cristiano Ronaldo obserwuje w social mediach 318 milionów ludzi, Neymara 191 milionów (a tylko 30 milionów interakcji).

Lekki wzrost względem marca zaliczył też kapitan reprezentacji Polski w piłkę nożną, Robert Lewandowski. ''Lewego'' w social mediach obserwuje 22,8 miliona ludzi, którzy zapewnili mu 4,9 miliona i pozwoliło mu wskoczyć na 78 miejsce (w marcu był na 86 miejscu z 4,6 miliona interakcji).

W maju dominacja Tylera ''Ninja'' Blevinsa najpewniej się utrzyma, w końcu w tym miesiącu nie ma żadnych poważniejszych imprez sportowych. Ale! Sporo może zmienić się w czerwcu, kiedy to ruszają piłkarskie Mistrzostwa Świata. Nie ma co ukrywać - bardzo ciekawie będzie zobaczyć, jak taka impreza jak Mundial wpłynie na wyniki wszystkich zainteresowanych!

Tymczasem gratulujemy Tylerowi!

Patrzycie na najpopularniejszego sportowca w social mediach

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze