Neymar Jr szaleje w Fortnite

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 27 Kwiecień 2021
  • Komentuj 0

Nie gram w Fortnite, ale obserwuję ten tytuł. Dlaczego? Epic Games ma swoje na sumieniu, ale sposób w jaki rozwijają ten tytuł jest nader interesujący i w zasadzie bezprecedensowy. Nietypowe crossovery, koncerty organizowane w grze, oglądanie filmów, zapierające dech w piersiach zakończenia sezonów – pod względem medialnym Fortnite miażdży konkurencję. Ciężko przejść obok tego tytułu obojętnie. Ma prawo się nie podobać, ale trzeba być ignorantem, aby nie docenić tej otoczki, jaką Fortnite zrobiło dookoła siebie.

Neymar Jr dołączył do postaci Fortnite

Teraz dowiadujemy się, że nie da się już dłużej zatrzymać piłkarza Neymara Jr! W tym tygodniu, od 27 kwietnia mierz się z jego zadaniami z karnetu bojowego, by odblokować strój i inne przedmioty z jego niesamowicie dynamicznego zestawu. Kończąc zadania Neymara Jr i zadania epickie, odblokujesz i wyzwolisz jego formy pierwotne.

Zadania Neymara Jr to nie koniec jego nagród. Za wykonywanie określonych części epickich zadań Sezonu 6 w Rozdziale 2 odblokujesz jeszcze więcej przedmiotów z jego zestawu. Odblokujesz także wersję pokazową jego stroju oraz inne przedmioty oparte na jego słynnym kostiumie w kolorach żółtym, niebieskim i zielonym.

Po odblokowaniu stylu Pokazowy stroju Neymar Jr użyj emotki Cii, by przebudzić inną formę pierwotną Neymara Jr, bazującą na stylu Pokazowy. Ze stylem domyślnym, stylem Pokazowy i dwiema formami pierwotnymi strój Neymar Jr ma cztery różne wersje. Szczegóły tutaj.

Ze swojej strony powiem tak – nic już mnie w Fortnite nie zaskoczy. Epic, to w pewnym sensie wyzwanie, aby zrobić coś, co faktycznie jest jeszcze w stanie wstrząsnąć graczami. I wiecie co? Obawiam się, że wpadną na jakiś szalony pomysł…

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze