New World zapowiada 4 sezon - Eternal Frost

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Listopad 2023
  • Komentuj 0

Amazon Games zaprezentowało zawartość Sezonu 4 New World, Eternal Frost, który zadebiutuje 12 grudnia. Sezon 4 zaoferuje graczom posiadającym niedawno wydane rozszerzenie Rise of the Angry Earth nowy wątek fabularny, ekspedycję 65 poziomu i nowe artefakty, a także nowe wydarzenia sezonowe, nową przepustkę sezonową i nie tylko.

New World zapowiada 4 sezon Eternal Frost

Dodatkowo, gracze mogą nabyć nową przepustkę sezonową, aby wziąć udział w Wyprawie Sezonu Wiecznego Mrozu i innych ograniczonych czasowo wyzwaniach, dzięki którym otrzymają ekskluzywne elementy kosmetyczne, materiały eksploatacyjne i inne nagrody. Poszukiwacze przygód, którzy chcą odkryć, co czeka ich na Wiecznej Wyspie, mogą zapoznać się z nową zawartością sezonową przed oficjalną premierą - Aktualizacja trafi na Public Test Realm już 9 listopada.

Osoby, które zakupiły rozszerzenie Rise of the Angry Earth, mogą spodziewać się wydarzeń i nagród w grze, w tym

  • Nowa, mrożąca krew w żyłach fabuła: Rycerz Okrągłego Stołu odkrył zakazaną wiedzę pradawnych i zamierza zniewolić ludzkość przy użyciu mocy wiecznej zimy. Gracze będą musieli zebrać drużynę Srebrnych Wron i przekonać pewnego gburowatego maga ognia imieniem Daichi, by pomógł namierzyć i zgładzić rycerza, zanim rozpęta chaos w Aeternum.

  • Nowa ekspedycja wysokiego poziomu: Jezioro karowe to nowa ekspedycja osadzona w Wielkiej Wyrwie dostępna od 65. poziomu. Gracze dostaną szansę odkrycia zamarzniętego kompleksu jaskiń ukrytego za Empirejską Kuźnią, by dopaść wareskiego rycerza – ser Lotha. Ich Zadaniem będzie zlokalizować i opanować pierwotną magię empirejskiego płomienia, aby pokonać wrogów i przeszkody przesycone lodową magią, a następnie zniszczyć ser Lotha, zanim jego moc pochłonie całe Aeternum.

  • Nowe artefakty: Do gry trafi 8 nowych artefaktów. Dla tych potężnych broni i pancerzy przygotowano osobne zadania. Zdolny ogłuszać i razić wyładowaniami Łuk Bełtownika, zwiększające szybkość i skracające czasy odnowienia Skrzydlate Buty, mogąca zamrażać i wykańczać wrogów lodowa rękawica i o wiele więcej.

W ramach sezonu 4 wszyscy gracze New World otrzymają również okazję do wzięcia udziału w wydarzeniach limitowanych czasowo. Jeszcze w tym sezonie gracze będą mogli łączyć się w drużyny z dowolnego świata w regionie, aby pokonywać wyzwania w głębinach Aeternum. Nowa wyszukiwarka grup jednym kliknięciem automatycznie utworzy zbalansowaną pod względem ról, międzyświatową grupę — nie trzeba już zarządzać lobby.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze