Netflix zrobił grywalne Stranger Things

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Październik 2017
  • Komentuj 3

Są tu jacyś fani Stranger Things? Jeśli tak to Netflix ma dla Was coś specjalnego: Stranger Things: The Game można pobrać zupełnie za darmo ze sklepów Google'a i Apple'a. 

Gratka dla fanów serialu

Akcja Stranger Things rozgrywa się w latach 80' poprzedniego stulecia w małym miasteczku Hawkins w stanie Indiana. W spokojnej jak do tej pory mieścinie zaczynają się dziać dziwne rzeczy, znika pewien młody chłopak... ale to może lepiej obejrzyjcie sobie serial.

W Stranger Things: The Game znajdziecie siedmiu grywalnych bohaterów, sześć podziemi do zwiedzenia i ponad 30 zadań do ukończenia. Wszystko zostało okraszona grafiką rodem właśnie z lat '80. Zadaniem gracza będzie rozwiązywanie zagadek, kolekcjonowanie przedmiotów i eksploracja świata. Zobaczcie trailer:

W grze znajdziecie dwa tryby rozgrywki, a w dniu premiery drugiego sezonu Stranger Things do gry trafi aktualizacja, ale nie napisano niestety, co dokładnie będzie zawierała. W oświadczeniu prasowym twórcy o grze napisali tak:

Urodzony po 1984 roku? Lepiej jak zaczniesz grę na normalnym poziomie trudności, który pozwoli Ci na zwiedzanie świata w Twoim własnym tempie. Śmierć nie jest wcala taka zła. Jednakże, jeśli ćwiczyłeś swoje umiejętności w niewybaczających grach z zeszłego roku, to musisz spróbować miażdżącego duszę trybu Classic.

Jeśli macie urządzenie z iOSem to gierkę znajdziecie w iTunesie, dla korzystających z Androida Stranger Things: The Game czeka oczywiście w Google Play.

[źródło: informacja prasowa]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze