Rozczarowani wrócą na Netflixa!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Październik 2018
  • Komentuj 5

Rozczarowani to produkcja o tyle ciekawa, że osadzona w absurdalnym, średniowiecznym klimacie i z fajnymi bohaterami. Nie była jednak ani zbyt humorystyczna, ani zbyt przygodowa. Była taka pomiędzy, ale więcej na jej temat możecie przeczytać w mojej serii Weekend z Netflixem.

Mam nadzieję, że wiadomość o aż 3 kolejnych sezonach ucieszy fanów przyjaznej, prostej w odbiorze animacji dla dorosłych. Również wielkie nadzieje pokładam w scenariuszach Matta Groeninga, bo chociaż pierwszy sezon nie był godny Futuramy, to jednak przygnębiająco radosne przeboje księżniczki Tiabeani i jej towarzyszy zapadły mi w pamięci na długo. 

Kolejnych sezonów możemy spodziewać się kolejno w 2019, 2020 i 2021 roku. Każdy z nich ma liczyć 10 odcinków, a to daje 30 dobrych powodów by zasubskrybować Netflixa! :)

[Źródło:digitalspy.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze