Napij się z Warcraftem

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Czerwiec 2016
  • Komentuj 2

Tak z zewnątrz wygląda zestawik z dwoma piwami

Tak z zewnątrz wygląda zestawik z dwoma piwami

Było napromieniowane piwo z Fallouta, to czemu nie mielibyśmy się napić fantasowgo lagera z Warcrafta? To pytanie zadali sobie Chińczycy, którzy na punkcie gry Blizzarda mają lekkiego fioła. Blizzard jest tak kochany w Państwie Środka, że nawet McDonaldy są tam przystrajane na warcraftową modłę. Chińczycy stworzyli też własną, ''wcale nie perfidnie skopiowaną'' wersję Overwatcha. Mało? W produkcji jest też ich wersja warcraftowego filmu. Jednak w przypadku browaru Tsingtao nie można mówić o żadnym przekręcie, bo wszystko odbyło się zgodnie z prawem, i -co chyba dziwniejsze- jak na Chiny, za zgodą Blizzarda. Firma browarnicza właśnie wypuściła na chiński rynek oryginalne, warcraftowe piwo. Niestety piwo nie jest przyrządzane według jakieś specjalnej receptury. Takiej, w której znalazłby się jakiś orczy chmiel, czy woda z tajemniczej studni ukrytej gdzieś w Draenorze. Napój to po prostu ''reskinowane'' piwo Tsingtao 1903 , które możecie kupić nawet w marketach nad Wisłą.

Ale zapakowali całkiem ładnie, prawda?

Ale zapakowali całkiem ładnie, prawda?

Jak widzicie na obrazku u góry, na puszkach widnieją podobizny dwóch bohaterów: Durotana oraz Lothara. Nie będzie więc problemu z wyborem strony za którą się opowiadacie - o ile będą odpowiednio schłodzone - na pewno spełnią Wasze wymagania. Piwo dysponuje klasyczną mocą 4,7% zawartości alkoholu i oprócz chmielu i słodu jęczmiennego Chińczycy dodają tam także ekstrakt z ryżu. Rzecz najważniejsza: gdzie takie piwo można dostać? Oczywiście o oficjalnej sprzedaży w Polsce nie ma mowy, bo piwo trafiło tylko na chiński rynek. Jeśli jednak jesteście wielkimi fanami Warcrafta, to zawsze możecie zerknąć na eBay, na którym wystawiono kilka sztuk. Radzę się jednak spieszyć: w momencie powstawania tego tekstu na sprzedaż został jeszcze tylko jeden zestaw.

Na zdrowie!

Na zdrowie!

[źródło: thebeijinger.comgameinformer.comebay.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze