Najlepsza chwila BlizzConu 2018!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Listopad 2018
  • Komentuj 4

Czasami człowiek znajdzie coś w internecie, co nie nadaje się na newsa, ale jest tak dobre, że warto to pokazać. Trafiłam na jedną taką rzecz. Dla każdego, kto nie oglądał BlizzConu, albo tak jak ja kocha dubbing jako formę aktorstwa (albo zwyczajnie kocha Overwatcha i WoWa) to będzie nie lada rozrywka!

Zapnijcie pasy, bo Wrecking Ball nadchodzi!

Najpopularniejsze kwestie Overwatcha jak widać również aktorów mogą speszyć. Najlepiej w swojej roli czuł się chyba McCree, bo jak wiadomo ''Właśnie wybiło południe'', ale również Hammond miał dzisiaj swój dzień. Chomik jest zadowolony. 

Strasznie cieszy mnie obecność Jennifer (Komandor Shepard), która zdubbingowała nową, 29 postać Overwatcha - Ashe. Jej to w każdej roli dobrze, ale teraz będę miała nie lada orzech do zgryzienia. Czy grać dla Jennifer po angielsku, czy dla Agnieszki Kunikowskiej (Triss Merigold jako Symmetra) po polsku?

Ale spójrzcie jeszcze na to! Anduin, Sylvanas, Jaina, Talanji i BWONSAMDI! Piękne jest to, jak kilka zdań wypowiedzianych w grze może połączyć masy ludzi i sprawić, że najwięksi bohaterowie naszych ulubionych tytułów ożywają na naszych oczach.

Przy okazji polecam jeszcze raz kanał, który znalazłam jakiś czas temu, Widze Głosy, gdzie największe legendy polskiego dubbingu opowiadają o swojej pracy. Dajcie znać, czy takie ciekawostki Was inetersują, czy raczej wolicie tradycyjne newsy. :)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze