Bonjour Paryż!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 31 Styczeń 2019
  • Komentuj 0

Chiński Nowy Rok trwa w najlepsze, skórki wciąż cieplutkie dalej czekają na nafarmienie skrzynek. Ranking bezczelnie daje kopa i zrzuca Cię z zasłużonej platyny, a tu Overwatch nagle zaskakuje. Po cichu, po wielkiemu cichu, zaprosili nas na wycieczkę do miasta nad Sekwaną. Nowa mapa Paryż czeka już gotowa na serwerach testowych dla graczy PC.

Piękne francuskie uliczki, cudowny klimat, w tle Wieża Eiffla i kabaret Luna, którego motyw widać zarówno na punkcie startowym, jak i w całym mieście. Przypomina mi to bardzo francuską animację Przygoda w Paryżu (Un Monstre a Paris), która nie jest tak dobrze wszystkim znana, a jednak warta uwagi.

No sami przyznajcie, czy Luna z Overwatcha nie przypomina Lucille z Przygody w Paryżu? Czy ten omnicki romans może się udać?

Bardzo cieszy mnie ta nowa mapa w Overwatchu, bo przypomina trochę King's Row oraz Rialto, chociaż jest to mapka typu assault. Pozostaje czekać, aż pojawi się na głównych serwerach! Jak Wam się podoba Paryż w wersji Blizzarda?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze