Diablo IV wkróce na Steamie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 05 Październik 2023
  • Komentuj 0

Diablo IV to gra nie tylko o zabijaniu koszmarnych stworzeń i zdobywaniu potężnego wyposażenia, lecz także o wykuwaniu wspólnych wspomnień z nowymi i starymi znajomymi. Blizzard chce wyeliminować bariery, aby ułatwić podróżnikom z każdego zakątka świata walkę w obronie Sanktuarium. Dlatego z przyjemnością ogłaszają, że… Diablo IV trafi do serwisu Steam już 17 października!

Diablo IV na Steamie

Obecność Diablo IV w serwisie Steam to dodatek do sklepu Battle.net, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4, więc podróżnicy grający na dowolnej istniejącej platformie nie muszą wprowadzać żadnych zmian. Osoby, które chcą grać w serwisie Steam, muszą najpierw kupić grę na tej platformie, a następnie połączyć Diablo IV z kontem Battle.net (podobnie jak w przypadku wszystkich innych platform).

Umożliwia to rozgrywkę międzyplatformową i nie tylko. Gracze korzystający z serwisu Steam będą mieli dostęp do funkcji charakterystycznych dla tej platformy, takich jak osiągnięcia Steam, listy znajomych z serwisu Steam i możliwość zapraszania tych znajomych do wspólnej gry. W tym samym czasie rozpoczyna się Sezon Krwi, drugi sezon, w którym pojawi się nowa seria zadań do wykonania, przerażająco zabójcze moce Wampiryzmu do opanowania, 5 dodatkowych bossów finałowych i nie tylko.

Strona Diablo IV w serwisie Steam jest już dostępna, a grę można dodawać do listy życzeń.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze