Najemnicy pojawili się w Hearthstone

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 13 Październik 2021
  • Komentuj 0

Najemnicy to najnowszy tryb w Hearthstone, łączący stałą progresję znaną z gatunku RPG oraz elementy roguelike. Wśród najemników znajdziecie kultowe postaci z waszego ukochanego uniwersum. To zupełnie nowy – i darmowy – sposób gry w Hearthstone. Stwórzcie drużynę złożoną z ulubionych bohaterów i zabierzcie się za wykonywanie zleceń. Przygoda czeka!

Najemnicy pojawili się w Hearthstone

W trybie Najemnicy gracze nie korzystają z talii kart – zamiast tego tworzą drużynę złożoną z maksymalnie 6 najemników. Następnie drużyna udaje się do Punktu Podróży, aby wyruszyć na zlecenie lub do Ringu Gladiatorów, gdzie może rzucić wyzwanie innemu graczowi.

Podczas bitwy jednocześnie aktywni są maksymalnie 3 najemnicy, a reszta czeka w rezerwie. Gdy jeden z waszych najemników polegnie, rezerwowi mogą od razu rzucić się do boju. Podczas walki planujecie posunięcia swoich postaci, a następnie patrzycie, jak obie drużyny przystępują do automatycznej wymiany ciosów.

Ponad 50 najemników (a wkrótce o wiele więcej!) dysponuje różnymi rolami, zdolnościami i przedmiotami, gracze mogą więc personalizować i wzmacniać drużynę na niezliczone sposoby! Za ukończenie samouczka trybu Najemnicy oraz misji wprowadzających otrzymacie 8 darmowych najemników na dobry początek przygody. To więcej, niż potrzeba, aby stworzyć pierwszą drużynę i zabrać się za zlecenia!

W wasze ręce trafią również nagrody za zalogowanie oraz dostęp do legendarnego cyklu zadań, za które można wzbogacić się w sumie o 6 darmowych pakietów Najemników. Rozegrajcie misje wprowadzające trybu Najemnicy i rozpocznijcie zlecenie, aby otrzymać za darmo wierzchowca Sierżanta (Sarge) w World of Warcraft!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze