Nadchodzi GOG GALAXY 2.0

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 22 Maj 2019
  • Komentuj 8

Jaki jest największy problem graczy? Skakanie między platformami, jak się okazuje, bo twórcy aplikacji Galaxy postanowili ukrócić swoje i nasze męki i dać nam narzędzie, dzięki któremu cały nasz gamingowy świat połączymy w jednym miejscu. Koniec walki między Steamem a Epic Games Store, koniec rozterek i trudnych decyzji.

Aplikacja będzie dostępna na Windowsa i Maca, ale nie będzie ograniczać się jedynie do klientów na PC. GALAXY 2.0 da nam możliwość zbudowania bazy wszystkich naszych gier, ze wszystkich platform.

Już niedługo ruszają beta testy, na które możecie zapisać się tutaj. Aby dołączyć do testów GALAXY 2.0 potrzebujecie konta GOG.

Co nam da nowa platforma GOGa?

  • Jedna biblioteka gier na PC z możliwością personalizacji i filtrowania widoku
  • Kilka launcherów w jednym
  • Pełne statystyki z gier swoich i znajomych
  • Kompletną bazę znajomych ze wszystkich klientów

Oprócz głównych zalet GALAXY 2.0 będzie mieć jeszcze wiele innych usprawnień, które mają ułatwić nasze życie gracza.

"Są dwie rzeczy, które dla nas graczy są najważniejsze: gry oraz ludzie, z którymi w nie gramy. Ponieważ jednak coraz więcej tytułów jest powiązanych z dedykowanymi klientami i platformami, nasze biblioteki gier i listy znajomych są rozproszone. Dzięki GOG GALAXY 2.0 połączysz swoje gry z różnych platform w jedną listę i zbierzesz wszystkich przyjaciół w jednej aplikacji!"

 [Źródło: inf. prasowe]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze