Na plażę z McCree...

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 09 Sierpień 2017
  • Komentuj 2

Blizzard potrafi zorganizować ciekawe wydarzenie. Miałam okazję przekonać się o tym podczas epizodu z Warcraftem - po pewnym czasie to własnie ograniczone w czasie święta i festyny były tym, co trzymało mnie na Battlenecie.

Taka sytuacja...

W tym miesiącu duże wydarzenie zawitało do Overwatcha. Potrwa kilka tygodni i będzie naprawdę gorące. Letnie Igrzyska miały miejsce również rok temu i był to pierwszy większy event w Overwatchu. Tym razem do zdobycia będą wszystkie skórki z poprzedniej edycji wydarzenia oraz kilka nowych. Albo wylosujemy je w skrzyniach, albo zakupimy za wewnętrzną walutę.

W porównaniu do zeszłorocznej edycji zostanie też usprawniony tryb gry Futbolúcio (Lúcioball) - wzgobacony o możliwość zagrania z rywalami. Za wygraną w tym trybie dostaniemy specjalne graffiti.

Ale dla większości graczy najważniejsza będzie oczywiście opraca stylistyczna. McCree w japonkach? Czemu nie! Że nie wspomnę o Wdowie w gustownej chuście owiniętej wokół bioder... Myślę, że Redakcja Ja, Rock! chętnie sptka się z Wami na plaży podczas najbliższego streama. Zapraszamy!

[Źródło: gamespot.com, pcgamesn.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze