Do Overwatcha wracają Summer games

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Sierpień 2018
  • Komentuj 5

Mundial co prawda już się skończył, ale piłkarskie emocje niedługo powrócą. Wszystko za sprawą Summer Games w Overwatchu, które wystartują już 9. sierpnia. Wraca znany tryb Lucioball, ale tym razem zamiast w Rio de Janeiro zagramy w koreańskim Busan.

Informacja pochodzi z oficjalnego konta Overwatcha na Twitterze, nie ma więc mowy o niesprawdzonych informacjach. Już za tydzień wszyscy z Was, którzy uwielbiali overwatchową piłkę, będą mogli kolejny raz spróbować swoich sił w Lucioball. Blizzard zapowiada też specjalne lootboxy i skiny związane z wydarzeniem oraz nową arenę zmagań.

Skąd wiadomo, że to koreańskie Busan będzie gospodarzem tegorocznych Summer Games? Wyjaśnia to kolejny tweet Blizzarda, tym razem wrzucony na koreańskiego Twittera Overwatcha:

U nas też kiepsko z koreańskim, ale jeśli przyjrzycie się ruchomej grafice we wpisie, to zobaczycie na niej nazwę miasta. W 2002 roku podczas Mistrzostw Świata w piłkę nożną w Korei i Japonii, stadion był nawet gospodarzem meczu, w którym Polacy przegrali z Koreą Południową w stosunku 0:2. Oby Busan okazało się dla Was bardziej gościnne niż dla naszej kadry sprzed 16 lat.

Startujemy 9 sierpnia!

[źródło: twitter.com 1, twitter.com 2]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze