Co zobaczymy na BlizzCon 2017?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Listopad 2017
  • Komentuj 4

W końcu nastał trzeci listopada, dzień w którym rozpoczyna się BlizzCon 2017. Blizzard rzeczywiście szykuje jakąś wystrzałową niespodziankę? Przekonamy się o godzinie 19:00!

 BlizzCon 2017 odbędzie się w kalifornijskim Anaheim Convention Center i potrwa do 2:30 rano w niedzielę, kiedy to zespół Muse wejdzie na scenę i zamknie całe wydarzenie. Nie wiemy co w tym roku przyszykuje Blizzard, a zagadywany o jakieś przecieki Mike Morhaime z Blizzarda odpowiada krótko: musicie zobaczyć show. 

Blizzard obiecuje sporo e-sportowych emocji

Co jednak wiemy na pewno? Na pewno będzie okazja zobaczyć najlepszych zawodników Overwatcha, którzy rozegrają finały Mistrzostw Świata w tę dyscyplinę, dodatkowo odbędą się e-sportowe turnieje w World of Warcraft Arena, Hearthstone'a i Starcrafta II. Dokładny harmonogram wszystkich rozgrywek możecie znaleźć tutaj.

Na Blizzconie nie powinno zabraknąć zapowiedzi kilku nowych rozszerzeń, tak przynajmniej zapowiadał wspomniany już Mike Morhaime. Oczywiście nie wiemy jeszcze jakie tytuły na ma myśli, ale w ''internet'' zdaje się wiedzieć, że Blizzard będzie gotowy, żeby pokazać graczom kolejny dodatek do World of Warcraft. Dużym zaskoczeniem byłoby gdyby Zamieć nie dodała czegoś do Overwatcha, podobnie zresztą jak do Hearthstone'a, który jeszcze w tym roku ma się rozszerzyć. Nieśmiało wspomina się jeszcze o jakimś dodatku do Diablo III...

Oczywiście nie macie już szans na stawienie się w Kaliforni osobiście, nie tylko nie za bardzo jest na to czas, ale przede wszystkim przez to, że wszystkie bilety na imprezę zostały już dawno sprzedane. Jeśli chcecie zobaczyć cały BlizzCon, a nie tylko dostępną dla wszystkich ceremonię otwarcia, to będziecie musieli wykupić ''Wirtualny Bilet'' w cenie 29,99 Euro. W zamian dostaniecie dostęp do wszystkich zorganizowanych na evencie paneli i pokazów, wliczając w to kończący wydarzenie koncert Muse.

Bez biletu ani rusz

[źródło: blizzcon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze