Grucha łupie w Battlefielda

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Grudzień 2016
  • Komentuj 1

A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał

A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał

Kromek ma dla Was dwie wielkie rzeczy. Pierwszą jest film, z którego dowiecie się wszystkiego o nowej mapie w Battlefieldzie. Druga sprawa może być nawet grubsza: Mirosław Zbrojewicz, którego na pewno kojarzycie jako Gruchę z ''Chłopacy nie płaczą'', pobiera lekcję gry od naszego battlefieldowca. Zacznijmy jednak od rzeczy najistotniejszej z punktu widzenia gracza. Wczoraj DICE udostępniło darmowe rozszerzenie do Battlefielda I, w którym znajduje się nowa mapa  ''Upadek Kolosa''. Oprócz tego, że mamy okazję ograć nową planszę, to DICE oddaje w ręce żołnierza wsparcia nową broń - potrafiącą miotać granatami na znaczne odległości kuszę. Najlepiej jednak będzie kiedy głos oddam Kromce:
W porządku, już wiecie czego po ''Upadku Kolosa'' możecie się spodziewać. Choć Ci z Was, którzy zdecydowali się na przejście kampanii dla pojedynczego gracza już na ''Kolosa'' miało okazję zerknąć. Formalności mamy już załatwione, pora więc na drugie ważne ogłoszenie: Grucha, czy raczej Mirosław Zbrojewicz, gra w Battlefielda. Doświadczonym graczem na pewno nazwać go nie można (sam o sobie mówi ''mięso armatnie''), ale ducha walki na pewno mu nie brakuje. Jeszcze kilka takich sesji z Kromką i spotkanie Gruchy na polu bitwy może się dla Was bardzo źle skończyć. Trening jaki Zbrojewicz odbył pod okiem Kromki, nie był jego pierwszym kontaktem z Battlefieldem I, bo Pana Mirka możecie usłyszeć jako głos Luca w misji ''Avanti Savoia”. Koniec gadania, lecimy:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze