Możecie się już jednoczyć w Wichrogrodzie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

World of Warcraft nie ma się najlepiej. Overwatch jakoś dycha. O Heroes of the Storm nie warto wspominać. Jak zaś miewa się Hearthstone? Wszystko wskazuje na to, że naprawdę dobrze! Karcianka Blizzarda otrzymuje cały czas nowości, czego przykładem jest właśnie wydana aktualizacja z nowym dodatkiem. Zjednoczeni w Wichrogrodzie są już dostępni!

Zjednoczeni w Wichrogrodzie czekają na Was w Hearthstone

Witajcie w Wichrogrodzie, podróżnicy! Zjednoczeni w Wichrogrodzie są już dostępni na całym świecie. Rozszerzenie zawiera 135 nowych kart, słowo kluczowe Wymiana, Serie zadań, wierzchowce, Narzędzia profesji i wiele więcej.

Kartę z nowym słowem kluczowym można zagrać normalnie lub wydać 1 kryształ many, aby przeciągnąć ją z powrotem do talii i Wymienić na inną kartę. Poza tym wszystkie 10 klas ma dostęp do Serii zadań. Karty te zaczynają w ręce gracza i mają 3 etapy. Za ukończenie każdego z nich otrzymacie nagrodę, a na koniec Serii zadań zgarniecie potężnego legendarnego stronnika-najemnika.

Narzędzia profesji z kolei to bronie, które zamiast ataku mają specjalne efekty. Wierzchowce zaś to zaklęcia, które wzmacniają stronnika i kontynuują walkę, gdy jeździec polegnie w walce. W Ustawce zadebiutowały również elementy ozdobne! Gracze mogą uczcić ich przybycie, sięgając po Ragnarosa, Władcę Tiki, 7 skórek dla bohaterów z motywem zabawy na plaży, alternatywnego barmana Ve'nari oraz skórki inspirowane Krainą Cieni.

Bawcie się dobrze w Hearthstone!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze