9.1.5 już w WoW-ie, więc szykujcie się na 9.2!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 14 Listopad 2021
  • Komentuj 0

World of Warcraft jakie jest, każdy widzi. Ciężko określić, czy nadal jest to król MMORPG, ale to zdecydowanie wciąż popularna produkcja. Może nowości brakuje, może źle się tam w Blizzardzie dzieje, a wszechobecna cenzura nie jest tym, co tygryski lubią najbardziej, niemniej WoW to WoW. Pora zatem na garść informacji.

Eternity's End to ostatnia duża nowość w Shadowlands

Aktualizacja 9.1.5 już pojawiła się w World of Warcraft Shadowlands. Wprowadza szereg zmian oraz nowości, w tym Legion Timewalking w ramach którego Mage Tower powraca do gry. Z covenantami jest teraz również przyjemnie i generalnie może rewolucji nie ma, ale dodatek stał się przyjemniejszy.

Od 15 listopada do 6 grudnia świętujemy również 17 urodziny World of Warcraft. Z tego powodu otrzymacie garść łakoci, pojawią się nowe przedmioty do kupienia, zgarniecie bonusy do expa i reputacji, a także pojawi się Doomwalker. Będzie można zdobyć z niego fajne wyglądy broni oraz nowego wierzchowca!

Blizzard zapowiedział również aktualizację 9.2 o nazwie Eternity’s End. Będzie to ostatnia, duża aktualizacja Shadowlands, która podsumuje aktualną historię World of Warcraft. Po niej pojawi się mały patch będący epilogiem. Czego spodziewać się po tej aktualizacji? Raidu, strefy (Zereth Mortis), kolejnego systemu progresji z towarzyszami, a także powrócą klasowe sety. Zdobędziemy je nie tylko z raidu, ale również z Mythic+ oraz PvP. W Darmoon Faire zaś pojawi się nowa, taneczna mini-gra.

I to z grubsza tyle. Daty premiery Eternity’s End niestety nie podano. Co dalej? Dobre pytanie, na ten moment ciężko określić co będzie z World of Warcraft po Shadowlands. Reset świata? Alternatywna rzeczywistość? Zwykły dodatek bez specjalnych zmian w Azeroth? Kto wie co tam Blizzard kombinuje.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze