Modern Warfare oddzielnie?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 19 Wrzesień 2016
  • Komentuj 3
Tegoroczne Infinite Warfare wzbudziło sporo kontrowersji: najpierw do gustu nie przypadł Wam premierowy trailer, a potem jeszcze Activision zebrało bęcki za to, że remastera Modern Warfare dadzą tylko w przypadku kupna IW. Wygląda jednak na to, że wydawca zmieni zdanie.  ''Bez specjalnej edycji Infinite Warfare w zremasterowanego Modern Warfare nie zagracie'' brzmiało stanowisko wydawcy, co doprowadzało wielu graczy do szewskiej pasji. Po opiniach jakie wyrażaliście w internecie można było dojść do wniosku, że chętnie machnęlibyście ręką na Infinite Warfare, bo dużo bardziej zależy Wam na remasterze MW. Ktoś w Activision chyba usłyszał Wasz głos. David Pellas, szef Raven Software czyli studia, które robi dla nas Remaster, mówi: ''Ogłosiliśmy już, że na starcie (Remastera MW-przyp. red) zaoferujemy dziesięć map i jest to prawdą. Dziś pragniemy ogłosić, że sześć dodatkowych lokacji zostanie udostępnionych wszystkim, którzy kupią Modern Warfare Remastered, a także tym którzy ją posiadają lub mają wersję Infinite Warfare, do której gra jest dodawana. Otrzymają oni wszystkie szesnaście map bez dodatkowych opłat''.

Misja snajperska w MW przejdzie do annałów gier FPS

Misja snajperska w MW przejdzie do annałów gier FPS

Najciekawsza jest oczywiście informacja, z której można wywnioskować, że Modern Warfare Remastered będzie jednak osobną produkcją. Chociaż z otwieraniem szampanów bym się wstrzymał, bo nie jest to oficjalna zapowiedź samodzielnej edycji ulepszonego Modern Warfare. Równie dobrze ta wypowiedź może być przejęzyczeniem, albo skrótem myślowym zastosowanym przez Pellasa. Internet wydaje się jednak zgodny: Modern Warfare Remaster pojawi się jako osobna produkcja na jakiś czas po premierze Infinite Warfare, która zaplanowana jest na 4 listopada. Oczywiście nie znamy ceny, ani konkretnej daty, bo to co powiedział Pellas może okazać się zwyczajną plotką. Gdyby jednak to co powiedział szef Raven Software okazało się prawdą to ile bylibyście skłonni zapłacić za Remaster? Połowę ceny Infinite Warfare? Więcej?

Ile Wart jest Remaster?

Ile Wart jest Remaster?

[źródło: mygaming.co.zagamerant.comreddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze