Kingdoms of Amalur’s Re-Reckoning we wrześniu!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 08 Lipiec 2020
  • Komentuj 0

Kingdoms of Amalur: Reckoning było dobrą grą. Nie wybitną, nie cudowną, ale po prostu dobrą. Niektórzy powiedzą, że to przyjemny średniak, ale ja personalnie strasznie chwaliłem sobie ten tytuł. Dlaczego? Było to w zasadzie jednoosobowe MMORPG, a jak już pewnie wiecie, jestem fanatykiem tego gatunku, więc taki eksperyment musiał mnie zainteresować. O dziwo zainteresował i przekonał do siebie! Niestety, produkcja ta nie trafiła w gusta wszystkich i nie można powiedzieć, że podbiła rynek. Trochę było mi szkoda, ale rozumiałem to w pełni – sam miałem Kingdoms of Amalur: Reckoning wiele do zarzucenia. Teraz jednak być może się to zmieni, a wszystko za sprawą remastera gry!

Kingdoms of Amalur’s Re-Reckoning, czyli remaster, jakiego potrzebowaliśmy!

Kingdoms of Amalur: Reckoning jest też taka historia, że na potrzeby gry powstało całe uniwersum, które miało być rozwijane. Tworzony był nawet projekt pełnoprawnego MMORPG-a, ale niestety, bogate plany czasem nie wystarczą. Wszystko upadło i marka została zamieciona pod dywan. Przypomniało nam o niej dopiero THQ Nordic po tym, jak kupiło prawa do serii. Co więcej, zapowiedzieli nawet remaster jej pierwszej części!

Kingdoms of Amalur’s Re-Reckoning to pełnoprawny remaster Kingdoms of Amalur: Reckoning, który pojawi się już niedługo, bowiem 8 września. Tytuł zadebiutuje na PC, PlayStation4  oraz Xbox One, a do tego nie będzie jedynie odnowioną wersją starej gry. Otrzymamy również sporo nowości! Podstawowa edycja gry kosztować ma niecałe 40 dolarów, a do tego dojdzie pełnoprawny dodatek.

W 2021 roku Kingdoms of Amalur’s Re-Reckoning otrzyma rozszerzenie Fatesworn. THQ Nordic nie podaje szczegółów, ale zapowiada nowe przygody i kilka niespodzianek. Pewnie nie będzie to Project Copernicus (wspomniane MMO), ale i tak jestem gotowy! Dawajta mi już to Kingdoms of Amalur’s Re-Reckoning, bowiem będę grał w grę!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze