Elex - nowy game trailer!

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 07 Czerwiec 2017
  • Komentuj 7

Studio Piranha Bytes zrobiło nam prezent na Dzień Dziecka i ogłosiło datę premiery ich najnowszego cRPG pod tytułem Elex. A wczoraj popołudniu na youtube pojawił się nowy gameplay.

Akcja gry toczy się na planecie Magalan, na której mamy bez problemu zmieniać klimat z postapo w stylu Fallouta na fantasy spod znaku Skyrima. Sami twórcy mówią o grze, że to post-apocalyptic science-fantasy open-world action game.

Przyjdzie nam wcielić się w bohatera wrzuconego prosto w konflikt między trzema frakcjami: Berserkers, Clerics oraz Outlaws (w wersji polskiej, przygotowywanej przez CDP, są to kolejno: Berserkowie, Klerycy i Banici). Oczywiście, nie są to jedyne grupy, które przyjdzie nam napotkać, bo pojawią się jeszcze mutanci i niezwyciężeni Albowie...

Z mieczem na drony, ciekawe...

Tytułowy Elex to tajemnicza substancja, która pojawiła się na planecie za sprawą komety. Daje ona niezwykłe możliwości tym, którzy zdecydują się ją kontrolować - od zmiany ewolucji gatunków, po napędzanie technologii i rzucanie zaklęć. Niestety, okazuje się, że Elex jest mocno uzależniający...

Świat Elexu będzie wielkim, otwartym uniwersum, w którym gracz dostanie dużą swobodę kreowania własnego losu... zresztą, ci z Was, którzy spędzili długie godziny przy Gothicu lub Risenie, wiedzą, czego się spodziewać.

Dla przypomnienia pokazuję trailer, ze świetnym utworem Benj Hearda - Whatever Doesn't Kill Me (Better Run):

Premiera planowana jest na 17. października tego roku, na platformy Xbox One, PlayStation 4 oraz poczciwe PC. Do kupienia już teraz na Amazonie jest edycja kolekcjonerska z mnóstwem dobra.

Zapraszam do objerzenia najnowszego gameplaya:

[Źródło: gameguru.ru, pushsquare.com ]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze