MOBA bez PvP? To w ogóle LEGALNE?!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 14 Październik 2022
  • Komentuj 0

Vela Games z dumą przedstawiła swoją debiutancką grę -  EVERCORE Heroes, unikalną, konkurencyjną grę PvE, w której gracze rywalizują, aby udowodnić, że są najlepszą drużyną bohaterów na świecie. Osadzona we wspaniałym świecie science fantasy o nazwie Lumerea, gra przełamuje schematy, łącząc w czasie rzeczywistym, opartą na umiejętnościach grę zespołową i akcję gier MOBA z przygodowymi elementami znanymi z kooperacyjnych gier typu dungeon run MMO.

MOBA bez PvP? To w ogóle LEGALNE?!

Gracze będą mieli okazję samodzielnie sprawdzić grę już w ten weekend, 13-16 października, rejestrując się przez stronę EVERCORE Heroes i Discord. Dołączenie do kanału gry na Discordzie zwiększy szanse na otrzymanie ekskluzywnego dostępu do testów gry w ten weekend.

W EVERCORE Heroes cztery czteroosobowe drużyny rywalizują ze sobą jednocześnie w zupełnie nowej, opartej na sesjach grze typu PVE. Aby wygrać, gracze muszą wzmocnić swoich bohaterów, naładować Evercore i pokonać niebezpiecznego bossa. Najlepsze zespoły muszą współpracować, aby znaleźć odpowiedni skład i strategię i odpowiednio równoważyć własne moce, równocześnie utrudniając rozgrywkę pozostałym zespołom.

Gracze otrzymają możliwość wyboru jednego spośród wielu zróżnicowanych bohaterów, z których każdy ma unikalne cechy i moce. Sama walka odbywać się będzie w różnych środowiskach -  od mroźnych lasów i ośnieżonych szczytów po gęste dżungle i bujne, fantastyczne ogrody.

EVERCORE Heroes zostało opracowane przez Vela Games, dublińskie studio założone przez Travisa George'a, Lisę Newon George i Brian Kaiser. Zespół składa się z weteranów pracujących wcześniej w Riot Games, Electronic Arts, Epic Games i Blizzard Entertainment oraz deweloperów, którzy mają wieloletnie doświadczenie na kluczowych stanowiskach podczas tworzenia gier wieloosobowych, którymi zagrywają się setki milionów graczy na całym świecie. Ciekawe czy ich MOBA bez PvP wypali.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze