LoL ma 8 milionów równocześnie zalogowanych graczy

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Wrzesień 2019
  • Komentuj 0

League of Legends. Tego tytułu nie trzeba nikomu przedstawiać. Nie jest to faktyczny twórca gatunku MOBA, ale zdecydowanie pionier, jeśli chodzi o jego popularyzację. Kiedyś był niczym Fortnite – przeklinany, nielubiany, wzgardzany. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż jest to jedna z najchętniej ogrywanych gier na świecie i prawdziwy kolos na e-sportowym rynku. Co ciekawe, ta produkcja ma już 10 lat!

League of Legends ma już 10 lat!

W tym roku będziemy świętowali dziesiąte urodziny League of Legends. Z tej okazji Riot Games pochwaliło się nowym logiem gry oraz zapowiedziało specjalnego streama. Podczas niego deweloperzy porozmawiają o przeszłości oraz teraźniejszości, ale przede wszystkim rzucą nieco światła na przyszłość tej gry MOBA. Na 16 października zaplanowano transmisję i postarajcie się jej nie przegapić, chociaż będzie to nie lada wyzwanie – stream odbędzie się o 3 nad ranem.

League of Legends nadal przyciąga graczy!

To jednak nie wszystko! Riot Games pochwaliło się, że League of Legends wciąż jest niezwykle popularną produkcją. Codziennie odnotowują szczyt odwiedzin, podczas którego aż około 8 milionów graczy jednocześnie znajduje się w League of Legends. To czyni z LoL-a najpopularniejszą grą świata na PC — ta MOBA ma więcej użytkowników niż 10 najpopularniejszych gier na Steamie razem.

Trzeba przyznać, że to niesamowity wynik. Zwłaszcza, że LoL ma już dziesięć lat na karku. Jak widać, niektóre gry starzeją się z wdziękiem! A Wy, wciąż gracie?:)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze