Młotem w hołotę!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 12 Wrzesień 2018
  • Komentuj 1

Niektóre postacie przeszły jakiś czas temu duże zmiany, jak Symmetra, która przez to zalicza buga i bugiem, niektóre jednak od dłuższego czasu zastały się bez zmian na polu bitwy, a ich kontrowanie było łatwiejsze niż ustawa przewidziała. Zespół Blizzarda dokonał więc kompleksowych poprawek kilku bohaterów, w tym chyba najbardziej oczekiwanej umiejętności, ultimate'a Reinhardta. Witajcie w aktualizacji 1.28!

I witajcie na mapie Pusan!

Ogólne poprawki w skrócie, to poprawienie widoczności postaci za ścianami przez dodanie konturów, oraz modyfikacja systemu zadawania krytycznych obrażeń przy wystrzeliwaniu wielu pocisków naraz (D.Va, Żniwiarz, Wieprzek itp.). Zmienił się również współczynnik czasu, po jakim odradza się nasz bohater na szybkiej grze. Nie będzie już długiego czekania! 

Oprócz tego pojawiło się mnóstwo małych poprawek, których pełną listę znajdziecie w samej grze, a teraz przejdźmy do najważniejszych zmian w bohaterach. 

Zdruzgotanie Reina wreszcie będzie konsekwentnie przewracało wszystkie cele w zasięgu stożku rażenia, które nie schowały się za tarczą. Twórcy uznali, że zdolność ma teraz być skuteczniejsza, ale dla przeciwników również łatwiejsza do przewidzenia i wprowadzenia kontry, jeśli zdążą zareagować. Dodatkowo teraz wyrzucenie tanka w powietrze nie przerwie umiejętności.

Jego młodsza wersja, Brigitte również zaliczyła zmianę. Jej Rąbnięcie tarczą będzie działało tak jak szarża Reinhardta, i gdy zderzy się z inną postacią w trakcie trwania tej umiejętności, to również zostanie powalona na ziemię.

Najważniejszą informacją jest jednak nowa mapa Pusan, z trzema punktami do przejęcia. Sanktuarium, baza MEKA, oraz centrum Pusan. Mapa D.Vy jest już dostępna na oficjalnych serwerach, co wprowadzi odrobinę świeżości do gry. 

[Źródła: youtube.compcgamesn.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze