Metal Slug 1st & 2nd trafia na Pstryczka

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 21 Wrzesień 2021
  • Komentuj 1

SNK ogłasza, że Metal Slug 1st & 2nd Mission Double Pack zadebiutowało niedawno, bowiem 15 września, na konsolach Nintendo Switch, za pomocą Nintendo eShop. Jest to dobra wiadomość, gdyż iż ponieważ takie klasyki są wiecznie żywe. Powinny być zatem ogrywane, a Switch nadaje się do tego idealnie!

Metal Slug 1st & 2nd Mission Double Pack na Switchu

Metal Slug 1st & 2nd Mission Double Pack to gra akcji dla pojedynczego gracza, która zadebiutowała na Nintendo Switch w cenie 14.99 euro. Nowa wersja klasycznych gier zawiera dwie odsłony tej legendarnej serii: Metal Slug 1st Mission, a także 2nd Mission, które dostępne były dotąd jedynie na konsoli Neo geo Pocket Color.

Udaj się na pole walki I dokończ swoje misje żołnierzu. Poznaj głęboką, ale prostą mechanikę strzelania, z której znana jest seria Metal Slug. Czasy zgonów po jednym trafieniu minęły, teraz musisz uważać na swój pasek życia, który pozwoli Ci przejść zwycięsko przez postawione przed Tobą wyzwania. Dodatkowo odświeżone METAL SLUG 1ST & 2ND MISSION zawierają nowe funkcje takie jak wznawianie, z miejsca, w którym ostatnio zakończyłeś rozgrywkę, a także cofanie czasu, aby uniknąć przedwczesnej śmierci.

Metal Slug 1st Mission oraz Metal Slug 2nd Mission są częścią pakietu Neogeo Pocket Color Selection Vol.1. Kolekcja ta jest obecnie w sprzedaży i zawiera dziesięć zabójczych gier znanych z NGPC. Skusicie się?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze