Warhammer 40,000: Dakka Squadronn na Switchu

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 05 Wrzesień 2023
  • Komentuj 0

RedDeer.Games, jeden z największych deweloperów i wydawców gier na konsole Nintendo Switch ogłosił oficjalną współpracę z Phosphor Studios, oraz właścicielem franczyzy Games Workshop przy wydaniu tytułu – Warhammer 40,000: Dakka Squadron na konsole Nintendo Switch.

Warhammer 40,000: Dakka Squadronn na Switchu

Warhammer 40,000: Dakka Squadron to gra osadzona w kultowym uniwersum Warhammer: 40,000, w którym głównym tematem są realia odległej, dystopijnej przyszłości, a cały świat jest polem nieustających, zaciekłych walk. W samym środku tego brutalnego świata rozgrywa się pełna akcji gra Warhammer 40,000: Dakka Squadron – powietrzna strzelanka, w której gracz wcieli się w postać orka, walczącego w zażartych powietrznych bitwach.

Warhammer 40,000: Dakka Squadron będzie dostępny na konsolach Nintendo Switch, a dodatkowe informacje odnośnie samej gry wraz z datą premiery, zostaną ogłoszone w późniejszym czasie. Tytuł jest także dostępny dla graczy PC na platformie dostępny na platformie Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze