Mechanik samochody debiutuje na Switchu

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 16 Kwiecień 2022
  • Komentuj 0

Bestsellerowa seria Car Mechanic Simulator powraca na Nintendo Switch. Car Mechanic Simulator Pocket Edition 2 pozwala na stworzenie własnego imperium warsztatowego. Gra oferuje ponad 40 różnych aut i przeszło 1000 różnych części samochodowych. Car Mechanic Simulator Pocket Edition 2 opiera się na jednej z najlepiej ocenianych części serii, którą stworzono z myślą o PC. Datę premiery na Nintendo Switch ustalono na 15 kwietnia br.

Car Mechanic Simulator Pocket Edition 2 na Switchu

Symulator pozwala na wcielenie się w mechanika samochodowego oraz prowadzenie i rozwój własnego warsztatu. Głównym elementem rozgrywki w Car Mechanic Simulator Pocket Edition 2 są naprawy pojazdów, których gracze dokonują w ramach rozbudowanego systemu losowo generowanych zleceń. Tytuł oferuje także m.in. malowanie, tuningowanie i testowanie samochodów. W grze nie brakuje też np. wielopoziomowego parkingu, lakierni czy złomowiska.

Car Mechanic Simulator Pocket Edition 2 daje do dyspozycji graczy ponad 40 różnych samochodów i przeszło 1000 różnych części samochodowych. W samych naprawach korzystać można z ponad 10 zróżnicowanych narzędzi.

Nowy symulator bazuje bezpośrednio na Car Mechanic Simulator 2018, bestsellerowej grze stworzonej przez Red Dot Games, która ma obecnie 90 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam. Datę premiery gry w cyfrowej dystrybucji na Nintendo Switch ustalono na 15 kwietnia 2022 r., czyli już możecie grać!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze